Pracujemy w oparciu o dokumentację 2D i 3D powierzoną przez klienta lub wykonaną przez własne biuro konstrukcyjne na podstawie dostarczonego modelu wkładu formującego. Wykorzystujemy system mocowania 3R aby ułatwić pracę podczas bazowania elektrod na maszynie z wysoką dokładnością.

Oferujemy wykonanie elektrod z grafitu:

- drobnoziarnistego (wykończeniowego) który idealnie nadają się do elektrod o skomplikowanych kształtach, do wykańczających elektrod o niskim zużyciu, do drążenia wkładek i form tłoczników, cienkich żeber i wszędzie tam, gdzie obróbka skrawaniem staje się niemożliwa.

- gruboziarnistego do drążenia dużych form, matryc do kucia itp.

Wraz z wykonaniem elektrody oferujemy usługę drążenia dużych gabarytów o masie do 15000 kg, maksymalnych wymiarach (X x Y x Z) 1800 x 1100 x 800 mm na nowoczesnej elektrodrążarce wgłębnej ONA QX7 B0M oraz mniejszych maszynach.

Obróbkę elektroerozyjną oferujemy również na maszynach WEDM metodą wysoko precyzyjnego wycinania (również po kącie) elektrodą drutową średnicy 0.25 mm. Metoda ta ma duże zastosowanie głównie przy wykonywaniu wykrojników, elementów form oraz narzędzi skrawających, tnących, elementów specjalnego zastosowania. 

Comments are closed.

Translate